Savikontrolė, nedvejokite mintyse …

Komentavimas išjungtas įraše Savikontrolė, nedvejokite mintyse …

Jeigu galvojate, kad tai Jums nereikalinga, ir aplamai nervina šis žodis, drąsiai spauskite čia

Žinote, kodėl mums nesiseka savęs kontroliuoti? Nes kur kas lengviau ne save valdyti, o save apgaudinėti.

Pats dažniausias saviapgaulės metodas – atidėliojimas. Iš pradžių tikimės pradėti rytoj, vėliau aplanko išganinga mintis, kad nieko neatsitiks, jei palauksiu dar savaitę, o galiausiai viskas lieka kaip buvę, ir jokių naujų atradimų link tobulesnio rytojaus ryto, kuriame ištartum – man pavyko!

Visi mes turime ne vieną norą atsikratyti įpročių gyvenimo kelyje, ir neabejotinai trokštame juos įgyvendinti jausdami vykdymo malonumą ir žinoma finalinį pasitenkinimą.

Visiškai savęs kontroliuoti neįmanoma, todėl savikontrolės vienu metu siekite tik vienoje srityje, tada tikslas bus konkretus ir aiškus, kuriam netrukdys noras viską padaryti vienų žingsnių, ir iškart!

Man pavyko atsikratyti dviejų įpročių (vienas iš jų tabakas, kitas alus), kurie jau buvo tapę vos ne kasdieninėmis tradicijomis, kurios šiandien man atrodo juokingos ir tuščios 😀

Šiandien esu laimingas, įrodęs pradžiai sau, šeimai ir draugams, kad tikėjimą ir pasitikėjimą galima stiprinti kiekvieną dieną, nes tam nereikia nieko papildomo, ką ir Jūs visados turite savyje.

Egidijus © 2023