Be tabako, pažvelk į save atvirai…

Nerūkau jau 395 dienos, bet rūkiau,
su pertraukomis, ir žinau puikiai, tai ne liga,
tai valios ir vidinės paskatos reikalas, kurią žmogus gali ugdyti ir valdyti.

Paimkit ir užsirašyk po 10 pliusų ir minusų – rūkymas mano gyvenime tema. Po to paskaitykit balsu užrašus draugams, tik ne tiems kurie rūko ar ne, ir netgi ne tokiems kurie vartoja frazę „yra kaip yra“, bet susikvieskite žmones, kurie turi tikslą gyvenime, turi idėjų ateičiai, mato daugiau nei akys aprėpia ….

Stiprybė Jūsų nerūkyti, arba męsti tą „ranka burna“ procesą garantuotai įgaus objektyvią jėga dėl ateities apsisprendimo!

Siūlau pasidaryti arbatos, man patinka juodoji plikoma 😉

Atsakymai į Be tabako, pažvelk į save atvirai…

 1. Egidijus parašė:

  Šiandien jau – 483 dienos kaip nenuodiju savęs ir namiškių 🙂 Kas į būrį – Be tabako ?!

 2. vilnietė parašė:

  Pagirtina, aš negaliu be dūmo 🙂

 3. Egidijus parašė:

  Nesiūlau ieškoti būdų kaip mesti rūkyti,

  tiesiog nepasiduok pagundai, kuri pranoksta kitiems sportiškesniems malonumams 😉

 4. valdas parašė:

  as jau beveik 2 metai ne dumo! ir be galo dziaugiuosi, kad neberukau ir visiem savo pazystamiem sakau, kad nera jau taip sunku, aisku tai reikalauja daug pastangu, bet kai labai nori viskas imanoma tereikia pasiryzti!!!! Sekmes 😉

 5. Andrius parašė:

  As tai net nematau apskritai kokiu pliusu gali tureti rukymas? Vein tik minusai, pliusus yra susigalvoje tie zmones kuriem rukymas patinka, ir kurie teigia jog rukydami megaujas dumu ar ruko kai neturi ka veikti, arba ruko tik isgeres, ruko tik labai ipatingom progom. Taciau pazvelgus i visa tai is nerukanciojo puses, mes paprasciausiai pamatytume kad tie tariami pliusai tera tikru tikriausia iliuzija; Kaip gali megautis dumu jei jis tiesiogiai tau yra kenksmingas ir nuodingas, taip iseina kad tie zmones kurie ruko megaujasi kenksmingom medziagom… Rukymas nera jokia veikla, rukydamas tu nesakai sau as rukau, as rukau, jei nera ka veikti tai ir nera ka veikti, zmonem buna nuodobziu akimirku, bet rukymas tikrai to nuobodulio nepamazina, atvikrsciai rukymas yra labai nuobodus uzsiemimas patikekit.
  Labiausiai nemegdavau tu zmoniu kurie sakydavo rukau tik isgeres … paprasciausiai tokie zmones nepirkdavo cigareciu, o tik saudydavosi liaudiskai tariant, na bet cia neesminis dalykas, esme tame kad tie baliaus rukaliai pamenu traukdavo duma dar daugiau uz kitus, jie tik save laikydavo tokiais ale saikingai rukanciaisiais.
  tikru tikriausia nesamone tie kurie is tikro ruko tik proginem sventem, t.y. vestuves, isleistuves irt.t. jei tu gali but nerukes ir taip megauditis gyvenimu, kam po velniu tau reikalinga ta cigarete ar dumas?!? absurdas
  Realybe yra tokia, kad nuo pat mazens mum plauna smegenis kad mes patiketume jog cigaretes padeda iveikti stresa, jos ypatingos, be ju zmones jaustis kazko neteke, tad butina jas tureti salia saves ir traukti tuos zalingus nuodus i save, ir kas blogiausia tai dauyguma taip ir patiki, patiki jog cigaretes turi kazkokiu teigiamu dalyku – PLIUSU, taciau galiu tvirtai pasakyt kad nera absoliuciai jokiu teigiamu dalyku rukant.

  • Egidijus parašė:

   Tik vienas įdomus, pliusinis dalykas,
   tai susitikti ir užmegzti neformalų pokalbį su nepažįstamais kai eini parūkyti į kiemą, gatvę ir t.t….

   Bet juk galima ir taip išeiti, ir nerūkyti,
   netgi papasakoti kiek laiko nesinuodiji ir gal atsiras norinčių įstoti į „Be Tabako“ Klubą … 😉

 6. EGLE parašė:

  laba,labai dziaugiuosi su visais tais zmonemis kurie i gyvenima ziuri jau nebe pro dumus:)
  as taip pat tam pasiryzau ir metukai kai jau nebetraukiu dumo:)

Rašyti komentarąEgidijus © 2019