Mąstymo laisvės ribojimas, Jums tai patinka ?

Komentavimas išjungtas įraše Mąstymo laisvės ribojimas, Jums tai patinka ?

Informacinės, publicistinės, tyrinamosios ir kitos pilnos interpretacijų TV laidos, pateikiamos kaip “maistas” norintiems diskusijų apie tai kas vyksta viešame ir žinoma asmeniniame žmonių gyvenime, bet plačiai visuomenei tarsi paslaptis. Kyla klausimas, kam tai naudinga ? Atsakymas labai paprastas – Televizija – Mąstymo laisvės ribojimo mašina-paslauga, kurią nemokamai gali žiūrėti nuo ryto iki vakaro ir dar kartą interpretuoti ir ieškoti atsakymo į ………………………… į ką?

TV – XXI amžiaus tuštybių “dėžė”, kuri ryja laiką, riboja mąstymo ir veikimo laisvę, plius pateikiama informacija yra paviršutiniška, tad kyla Mintis – Ar reikalingas Televizorius namuose ?

Mano atsakymas paprastas, jei turite valią, reikalingas (jeigu ne – išmeskite jį), bet jį reikia išjungti, ir palikti poilsiui, mažiausiai metams, ypač savaitgaliais ir vakarais, ir pasinerti į informaciją, kuri patikrinta laiko ir žinovų, kurioje nėra komercijos ir reitingų vaikymosi, kuri pateikiama nesavanaudiškai su noru, kad ir Jūsų Gyvenime Atsirastų Vietos Mąstymui, Mąstymo Laisvei ….

Egidijus © 2023